WITAMY PAŃSTWA W ZŁOTEJ KOMNACIE

W ŻYCIU DWOJGA KOCHAJĄCYCH SIĘ LUDZI PRZYCHODZI TAKI MOMENT,KIEDY POSTANAWIAJĄ BYĆ RAZEM I W TEN UROCZYSTY DZIEŃ JAKIM JEST ŚLUB I PRZYJĘCIE WESELNE TRAFIAJĄ WŁAŚNIE DO NAS - DO SALI BANKIETOWEJ ZŁOTA KOMNATA...

JEST TO OBIEKT JAK NAJBARDZIEJ ODPOWIEDNI NA TAKĄ OKAZJĘ- USYTUOWANY Z DALA OD ZGIEŁKU MIASTA, POŚRÓD ZIELENI, UTRZYMANY W STYLU DWORKOWYM Z ROMANTYCZNĄ, JASNĄ, PRZESTRONNĄ, KLIMATYZOWANĄ SALĄ, ZACHĘCAJĄCĄ SWOIM DELIKATNYM I GUSTOWNYM WYSTROJEM DO KOSZTOWANIA WYSUBLIMOWANYCH POTRAW ORAZ DO ŚWIETNEJ ZABAWY DO BIAŁEGO RANA.

WYKWALIFIKOWANA KADRA KUCHARZY I KELNERÓW ORAZ BOGATE ZAPLECZE GASTRONOMICZNE POZWALA SPEŁNIAĆ OCZEKIWANIA NAJBARDZIEJ WYMAGAJĄCYCH GOŚCI.

WYCHODZĄC PAŃSTWU NAPRZECIW PRZYGOTOWALIŚMY WIELE ATRAKCJI UPRZYJEMNIAJĄCYCH TEN SZCZEGÓLNY DZIEŃ. MOŻE TO BYĆ KOLOROWY, ORZEŹWIAJĄCY DRINK PRZYGOTOWANY PRZEZ PROFESJONALNEGO BARMANA W NASZYM BARKU CZY FONTANNA OCIEKAJĄCA PYSZNĄ MLECZNĄ CZEKOLADĄ W OTOCZENIU SMAKOWITYCH ŚWIEŻYCH OWOCÓW, ŻELKÓW I CHRUPIĄCYCH CIASTECZEK. SKOSZTOWANIE STAROPOLSKICH WĘDLIN I PRAWDZIWEGO SMALCU ZE SKWARKAMI UMOŻLIWI STÓŁ WIEJSKI A PIECZONE PROSIĘ NADZIEWANE JABŁKAMI MILE ZASKOCZY WYBREDNE PODNIEBIENIA.

NA GOŚCI CHCĄCYCH ODPOCZĄĆ OD WSZYSTKICH TYCH WSPANIAŁOŚCI CZEKAJĄ PRZYTULNE DWUOSOBOWE POKOJE Z ŁAZIENKĄ USYTUOWANE NA PIĘTRZE BUDYNKU, DLA PAŃSTWA MŁODYCH ZAŚ NASTROJOWO URZĄDZONY POKÓJ Z ŁAZIENKĄ,Z WIDOKIEM NA OGRÓD.

"Kwiat szczęścia najpiękniej rozkwita gdy opromienia go światło miłości"

NASZA SALA BANKIETOWA UMOŻLIWIA ZORGANIZOWANIE PRZYJĘCIA WESELNEGO, BALU DO 250 OSÓB. IMPREZY INTEGRACYJNEJ, SZKOLENIOWEJ, CHRZCIN, KOMUNII, WIGILII, KONSOLACJI, STUDNIÓWKI.

Zapraszamy

oferta

W celu obejrzenia sali lub udzielenia informacji odnośnie zorganizowania imprezy okolicznościowej zapraszamy Państwa do kontaktu z nami:

+48 501 302 943

09-400 Brochocin 
Brochocin 17/1 k/Płocka 
przy trasie krajowej nr. 60

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.